Royston Crow Youth Football results

ROYSTON CROW YOUTH FOOTBALL LEAGUE U10 Div A: Baldock Town Templars 0 Bishop s Stortford Youth 4, Knebworth Youth Blacks 4 Royston Celtic A 2, Pin Green Juniors A 1 Wymondley Park A 4, Stevenage Boro Reds 0 Letchworth GCE Reds 1. U10 Div B: Baldock Town C

ROYSTON CROW YOUTH FOOTBALL LEAGUE

U10 Div A: Baldock Town Templars 0 Bishop's Stortford Youth 4, Knebworth Youth Blacks 4 Royston Celtic A 2, Pin Green Juniors A 1 Wymondley Park A 4, Stevenage Boro Reds 0 Letchworth GCE Reds 1.

U10 Div B: Baldock Town Crusaders 2 Bishop's Stortford Youth 4, Knebworth Youth Gold 0 Royston Celtic B 2, Pin Green Juniors B 1 Wymondley Park B 2, Stevenage Boro Yellows 0 Letchworth GCE Blues 1.

U10 Div C: Hormead Hares 3 Potton Colts 0, Manuden Juniors 0 Buntingford Cougars C 1.

U10 Div D: Fairlands Youth A 0 Melbourn Panthers 6, Stevenage Boro Blues 0 Baldock Town Knights 1.

U10 Div E: Fairlands Youth B 1 Melbourn Tigers 3.

Most Read

U11 Div 1: Herts Rangers 1 Bishop's Stortford Youth 1.

U11 Div 2: Bassingbourn Youth 1 Royston Town Colts A 6, Bedwell Rangers A 0 Ashwell Academicals 2, Bishop's Stortford Northolt 0 Bishop's Stortford Athletic 2, Letchworth GCE Reds 2 Broadhall Youth 1.

U11 Div 3: Bishop's Stortford Rovers 1 Potton Colts Whites 3, Hitchin Town Youth 3 Stevenage Boro Junior Blues 0, Pin Green Juniors 4 Shefford Saints Whites 1, Sandy Colts 0 Fairlands Youth 5.

U11 Div 4: Baldock Town Youth Knights 1 Stansted Juniors 1, Letchworth GCE Whites 5 Stevenage Colts 3, Sawbridgeworth Juniors Blues 2 Bishop's Stortford Ath Youth 1, Symonds Green Minors 1 Bishop's Stortford Rangers 5.

U12 League Cup semi-final: BSCFC Youth 1 Baldock Town Yth Templars 2.

U12 Div 1: Letchworth GCE Reds 1 Buntingford Cougars Blue 2, Stevenage Boro Junior Reds 2 Fairlands Youth Blues 4.

U12 Div 2: Fairlands Youth Whites 6 St Neots Town Boys 1, Hitchin Town Youth 5 Biggleswade Town Youth 0, Wymondley Park Wanderers 2 Shefford Saints 7.

U12 Div 3: Broadhall Youth 3 Bedwell Rangers Bombers 0, Letchworth GCE Whites 0 Bishop's Stortford Northolt 0, Letchworth GCE Yellows 4 Baldock Town Youth Knights 1, Pin Green Juniors 3 Symonds Green 1, Potton Colts 2 Sandy Colts 4.

U12 Div 4: Albion Youth 2 Stansted Juniors 4, Austen Arrowheads 5 Stevenage Boro Juniors Tigers 1, Hatfield Youth 1 Bishop's Stortford Rangers 8, Royston Celtic Greens 6 Baldock Town Youth Lancers 3, Stevenage Boro Juniors Stripes 1 Arlesey Town Youth 4, Weston Youth 5 Buntingford Cougars White 1.

U13 Div 1: Apollo FC 0 Benington Youth 2, Baldock Town Youth Templars 1 Wymondley Park 2, Potton Colts Blues 0 Bishop's Stortford Athletic 1, Royston Town Colts 2 Bishop's Stortford Rangers 4.

U13 Div 2: Austen Arrowheads 1 Arlesey Town Youth Blues 9, Bishop's Stortford Northolt 3 Bedwell Rangers 3, Saturn 6 Pin Green Juniors 3, Stevenage Colts 0 Symonds Green 2, Stevenage Town Youth 5 Sawbridgeworth Juniors Reds 0.

U13 Div 3: Baldock Town Youth Crusaders 4 Hormead Hares 0, Letchworth GCE Blues 12 Ashwell Academicals 0, Royston Town Colts A 4 Pin Green Blues 1, Sandy Colts 2 Stevenage Borough Juniors 3, Shefford Saints 1 Fairlands Youth Blues 0.

U13 Div 4: Bishop's Stortford Jets 1 Sawbridgeworth Juniors Blues 1, Bishop's Stortford Rovers 3 Eternit Colts 3, Letchworth GCE Reds 1 Arlesey Town Youth Sky 2, Potton Colts Whites 1 Manuden Juniors 0, Wymondley Park Wanderers 0 Baldock Town Youth Knights 0.

U14 Div 1: Baldock Town Youth Knights 0 Stevenage Boro Junior Blues 1, Harlow Town Rangers 0 Bishop's Stortford Northolt A 4, Knebworth Youth 3 Austen Arrowheads 1, Letchworth GCE Royals 6 Hitchin Town Youth 0, Royston Celtic 2 Harlow Town Youth 5, Royston Town Colts 0 Bishop's Stortford Youth 2, Stevenage Boro Junior Blues 0 Baldock Town Youth Knights 0.

U14 Div 2: Buntingford Cougars 4 Baldock Town Youth Crusaders 3, Letchworth GCE Blues 3 Bishop's Stortford Jets 2, Stansted Juniors 1 Sawbridgeworth Town Juniors 0.

U14 Div 3: Benington 0 Albion Youth 6, LGCE Yellows 4 Fairlands Youth 0.

U15 Div 1: Austen Arrowheads 1 Stevenage Boro Junior Reds 1, Potton Colts 2 Baldock Town Youth Templars 1, Royston Town Colts 4 Arlesey Town Youth 5, Wymondley Park 2 Letchworth GCE Reds 3.

U15 Div 2: Buntingford 4 Elsenham 3, Letchworth Yellows 1 Harlow Town Youth 5.

U15 Div 2A: BS Youth 6 Stotfold 4, Harlow Town Yth 8 Letchworth Yellows 3.

U15 Div 2B: Sandy Colts 0 Stevenage Colts 1, Symonds Green 6 Baldock Crusaders 3.

U16 Div 1: Baldock Town Youth Templars 1 Bishop's Stortford Northolt A 1, Bedwell Rangers 3 Letchworth GCE Yellows 2, Benington Youth 4 Bishop's Stortford Swifts 1, Biggleswade Town 4 Ware Youth 4, Stansted Juniors 1 Sandy Colts 5, Stevenage Boro Junior Blues 2 Royston Town Colts 0.

U16 Div 2: Austen Arrowheads 0 Wymondley Park 3, Bishop's Stortford Northolt B 10 Broadhall Youth 1, Harlow Town 1 Bishop's Stortford Youth 2, Letchworth GCE Blues 2 Buntingford Cougars A 1.

U17 Div 1: Bassingbourn Youth 6 Letchworth GCE Orange 1, Bishop's Stortford Jets 0 Hitchin Town Youth 5, Bishop's Stortford Swifts 5 Bedwell Rangers Reds 3, Shefford Saints 3 Wymondley Park 2.

U18 Div 1: Bishop's Stortford Northolt 0 Austen Arrowheads 5.

HERTS COUNTY CUP

U11: St Johns Youth Blues 2 Cheshunt Youth 3.

U12: Borehamwood Youth 1 Harlow Sports 2, Letchworth GCE Blues 2 St Albans City 0.

U14: Nascot Wood Rangers 2 Bishop's Stortford A 1, Ware Youth 1 St Albans City Youth 4 (aet).

U16: Hitchin Town Youth 0 Potters Bar Town 4.