Results – 14th May 2006 Under 10 – Division A Baldock Town Templars 0-4 Bishops St Swifts A Bishops Stortford Youth 2-4 Letchworth GCE Red Broadhall Youth A 3-1 Royston Celtic A Buntingford A 1-2 Stevenage Boro Reds Pin Green Juniors A 1-2 Knebworth Wildc
Results - 14th May 2006
Under 10 - Division A
Baldock Town Templars 0-4 Bishops St Swifts A
Bishops Stortford Youth 2-4 Letchworth GCE Red
Broadhall Youth A 3-1 Royston Celtic A
Buntingford A 1-2 Stevenage Boro Reds
Pin Green Juniors A 1-2 Knebworth Wildcats Blk
Wymondley Park A 2-6 Royston Town Colts A
Under 10 - Division B
Baldock Town Crusaders 3-0 Bishops St Swifts B
Bishops Stortford Ath 1-1 Letchworth GCE Blue
Broadhall Youth B 4-2 Royston Celtic B
Buntingford B 2-2 Stevenage Boro Yellows
Pin Green Juniors B 0-4 Knebworth Wildcats Gold
Wymondley Park B 1-2 Royston Town Colts B
Under 10 - Division C
Buntingford Cougars 5-5 FC Comets
Under 10 - Division D
Biggleswade Town A 2-2 Stotfold Juniors A (9/5)
Bishops Stortford Jets 3-3 Bishops St Rangers (11/5)
Baldock Town Knights 1-7 Fairlands Youth A
Biggleswade Town A 0-2 Bishops Stortford Jets
Shefford Saints A 1-8 Melbourn Panthers
Stevenage Borough Blue 0-5 Letchworth GCE Yellow
Stevenage Town A 1-1 Bishops St Rangers
Stotfold Juniors A 0-1 Arlesey Town A
Under 10 - Division E
Biggleswade Town B 3-3 Stotfold Juniors B (9/5)
Bishops St United 0-1 Bishops Stortford Rovers (11/5)
Baldock Town Lancers 0-1 Fairlands Youth B
Biggleswade Town B 0-1 Bishops St United
Shefford Saints B 0-3 Melbourn Tigers
Stevenage Borough Tigers 1-4 Letchworth GCE White
Stevenage Town B 0-2 Bishops Stortford Rovers
Stotfold Juniors B 2-3 Arlesey Town B
Under 11 - League Cup Final
BSCFC Youth v Herts Rangers
Under 11 - Division 2
Letchworth GCE Reds 9-3 Baldock Town Youth Crusaders
Potton Colts 3-1 Sawbridgeworth Juniors Reds
Under 12 - League Cup Final
Letchworth GCE Blues 1-0 Baldock Town Youth Templars
Under 12 - Division 4
Hatfield Youth 3-5 Austen Arrowheads
Under 13 - Division 1
Potton Colts Blues 0-2 Wymondley Park
Under 14 - Division 1
Bishops Stortford Youth 2-2 Baldock Town Youth Knights
Under 15 - Division 1
Bishops Stortford Northolt v Wymondley Park
Knebworth p-p Letchworth GCE Reds
Wymondley Park v Bishops Stortford Northolt
Royston Town Colts 1-1 Potton Colts
Under 15 - Division 2
BS Jets 6-3 Stevenage Colts
Dunton 3-0 Bedwell Rangers Blues
Elsenham Youth p-p Symonds Green
Harlow Town Youth 2-0 Buntingford Cougars
Hormead Hares 2-6 Bishops Stortford Youth
LGCE Whites 1-6 Stevenage BJ Blues
Sawbridgeworth Town 6-1 LGCE Yellows
Under 16 - Division 1
Biggleswade Town 0-1 Benington Youth (10/5)
Letchworth GCE Yellows 3-5 Bishops Stortford Northolt A (10/5)
Ware Youth 5-1 Stevenage Boro Junior Blues (10/5)
Bedwell Rangers 1-2 Bishops Stortford Northolt A
Royston Town Colts 3-1 Bishops Stortford Swifts
Stansted Juniors p-p Benington Youth
Under 16 - Division 2
Austen Arrowheads 2-3 Buntingford Cougars A (10/5)
Stevenage Boro Reds 2-12 Wymondley Park (10/5)
Bishops Stortford Jets p-p Letchworth GCE Blues
Bishops Stortford Northolt B v Baldock Town Youth Crusaders
Bishops Stortford Youth 1-1 Austen Arrowheads
Buntingford Cougars A 0-2 Wymondley Park
Under 17 - Division 1
Arlesey Town Youth 2-3 Bishops Stortford Northolt
Bassingbourn Youth 4-0 Risden Wood
Bishops Stortford Swifts 2-3 Wymondley Park
Royston Crow League Page- 1 -
Comments: Our rules
We want our comments to be a lively and valuable part of our community - a place where readers can debate and engage with the most important local issues. The ability to comment on our stories is a privilege, not a right, however, and that privilege may be withdrawn if it is abused or misused.
Please report any comments that break our rules.
Read the rules here