Royston Crow Youth Football League

PUBLISHED: 10:04 20 February 2006 | UPDATED: 09:40 06 May 2010

Results –19th February 2006 Under 10 – Division A Bishops St Swifts A 5-0 Wymondley Park A Herts Rangers Yellows 2-0 Baldock Town Templars Knebworth Wildcats Blk p-p Bishops Stortford Youth Letchworth GCE Red 2-1 Royston Town Colts A Pin Green Juniors A

Results -19th February 2006

Under 10 - Division A

Bishops St Swifts A 5-0 Wymondley Park A

Herts Rangers Yellows 2-0 Baldock Town Templars

Knebworth Wildcats Blk p-p Bishops Stortford Youth

Letchworth GCE Red 2-1 Royston Town Colts A

Pin Green Juniors A p-p Buntingford A

Stevenage Boro Reds 1-1 Broadhall Youth A

Under 10 - Division B

Bishops St Swifts B 3-0 Wymondley Park B

Herts Rangers Blues 0-5 Baldock Town Crusaders

Knebworth Wildcats Gold 2-1 Bishops Stortford Ath

Letchworth GCE Blue 6-0 Royston Town Colts B

Pin Green Juniors B p-p Buntingford B

Stevenage Boro Yellows 2-0 Broadhall Youth B

Under 10 - Division C

Albion Youth 3-0 Hatfield Youth

Benington Youth 1-3 Hormead Hares

Broadhall Youth Tigers 0-3 Potton Colts

Buntingford Cougars C p-p F C Comets

Manuden Juniors 0-1 H C Cougars

Symonds Green p-p Bishops St Wanderers

Under 10 - Division D

Arlesey Town A 0-0 Stevenage Town A

Baldock Town Knights 4-1 Sawbridgeworth Jun A

Biggleswade Town A 0-8 Melbourn Panthers

Bishops Stortford Jets 1-0 Stotfold Juniors A

Fairlands Youth A 5-0 Stevenage Borough Blue

Letchworth GCE Yellow 0-1 Bishops St Rangers

Under 10 - Division E

Arlesey Town B 1-0 Stevenage Town B

Baldock Town Lancers 2-0 Sawbridgeworth Jun B

Biggleswade Town B 1-2 Melbourn Tigers

Bishops St United 2-0 Stotfold Juniors B

Fairlands Youth B 11-2 Stevenage Borough Tigers

Letchworth GCE White 4-2 Bishops Stortford Rovers

Under 11 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 4-3 Wymondley Park

Bishops Stortford Youth 1-0 Royston Town Colts

Under 11 - Division 2

Ashwell Academicals v Letchworth GCE Reds

Broadhall Youth 6-1 Bassingbourn Youth

Potton Colts 5-0 Bedwell Rangers A

Royston Town Colts A 6-3 Baldock Town Youth Crusaders

Under 11 - Division 3

Bishops Stortford Rovers 6-0 Sandy Colts

Fairlands Youth 4-2 Shefford Saint Whites

Hitchin Town Youth 4-0 Hormead Hares

Pin Green Juniors 4-0 Letchworth GCE Blues

Potton Colts Whites 2-5 Symonds Green

Stevenage Boro Junior Blues 3-1 Arlesey Town Youth

Under 11 - Division 4

Baldock Town Youth Knights 1-3 Sawbridgeworth Juniors Blues

Bishops Stortford Rangers 0-4 Bishops Stortford Ath Youth

FC Comet 2-0 Bedwell Rangers B

Letchworth GCE Whites 3-1 Stansted Juniors

Stevenage Boro Junior Reds 2-2 Stevenage Colts

Under 12 - Division 1

Baldock Town Templars 0-3 Wymondley Park

Buntingford Cougars Blue p-p Baldock Town Youth Templars

Fairlands Youth Blues 2-1 Bishops Stortford Youth

Letchworth GCE Reds 2-1 Knebworth Youth

Royston Town Colts 1-6 Letchworth GCE Blues

Under 12 - Division 2

Bishops Stortford Athletic 1-2 Hitchin Town Youth

Sawbridgeworth Town Jnr Reds p-p Fairlands Youth Whites

Shefford Saints 6-1 Royston Celtic Whites

St Neots Town Boys 1-2 Wymondley Park Wanderers

Under 12 - Division 3

Bishops Stortford Northolt 0-5 Broadhall Youth

Fairlands Youth 1-1 Stevenage

Letchworth GCE Whites 5-2 Herts Rangers

Pin Green Juniors 9-0 Letchworth GCE Yellows

Potton Colts 1-2 Symonds Green

Sandy Colts 4-3 Baldock Town Youth Knights

Under 12 - Division 4

Albion Youth 6-2 Stevenage Boro Juniors Tigers

Arlesey Town Youth 3-5 Bishops Stortford Rangers

Hatfield Youth 0-3 Baldock Town Youth Lancers

Hormead Hares 7-0 Royston Celtic Greens

Stevenage Boro Junior Stripes p-p Stansted Juniors

Weston Youth 2-4 Austen Arrowheads

Under 13 - Division 1

Benington Youth 2-3 Apollo FC

Royston Town Colts 2-2 Baldock Town Youth Templars

Under 13 - Division 2

Bishops Stortford Northolt 1-4 Sawbridgeworth Juniors Reds

Knebworth Youth 1-3 Symonds Green

Pin Green Juniors 2-3 Austen Arrowheads

Stevenage Town 1-1 Arlesey Town

Under 13 - Division 3

Fairlands Youth Blues 1-1 Stevenage Borough Juniors

Pin Green Blues 2-5 Baldock Town Youth Crusaders

Sandy Colts 3-4 Royston Town Colts A

Shefford Saints 0-5 Broadhall Youth

Stevenage Rangers 0-3 Hormead Hares

Under 13 - Division 4

Baldock Town Youth Knights 6-0 Sawbridgeworth Juniors Blues

Bishops Stortford Jets p-p Hatfield Town

Bishops Stortford Rovers 0-7 Wymondley Park Wanderers

Eternit Colts 2-3 Arlesey Town Sky

Manuden Juniors 4-3 Potton Colts Whites

Stotfold Juniors 1-2 Letchworth GCE Reds

Under 14 - League Cup

Bishops Stortford Youth 3-1 Royston Celtic

Under 14 - Division 1

Austen Arrowheads p-p Letchworth GCE Royals

Baldock Town Youth Knights 7-1 Hitchin Town Youth

Knebworth Youth 1-4 Harlow Town Youth

Stevenage Boro Junior Blues 2-0 Royston Town Colts

Under 14 - Division 2

Bishops Stortford Jets p-p Arlesey Town Youth

Hormead Hares 4-0 Bedwell Rangers

Sawbridgeworth Town Juniors 3-6 Biggleswade Town Youth

St Neots Town Boys Navy Blues 1-5 Stansted Juniors

Stevenage Colts 0-0 Letchworth GCE Blues

Under 14 - Division 3

Baldock TY Lancers 9-0 Benington Youth

Fairlands Youth 0-3 LGCE Yellows

Trident FC A 7-6 Stotfold Juniors

Trident FC B 1-6 Albion Youth

Under 15 - Division 1

Arlesey Town Youth 2-0 Royston Town Colts

Baldock Town Youth Templars 0-5 Potton Colts

Harlow Town Youth Reds p-p Bishops Stortford Northolt

Knebworth Youth 1-2 Baldock Town Youth Saints

Stevenage Boro Junior Reds p-p Austen Arrowheads

Under 15 - Division 2

Bishops Stortford Jets 5-2 Baldock Town Youth Crusaders

Bishops Stortford Youth 3-2 Stevenage Boro Junior Blues

Broadhall Youth 4-2 Sandy Colts

Dunton 2-1 Buntingford Cougars

Harlow Town Youth 6-1 Symonds Green

Letchworth GCE Whites p-p Sawbridgeworth Town

Letchworth GCE Yellows 5-3 Bedwell Rangers Blues

Stevenage Colts 1-5 Stotfold Juniors

Under 16 - Division 1

Bedwell Rangers 2-1 Stevenage Boro Junior Blues

Benington Youth p-p Stansted Juniors

Biggleswade Town 6-0 Bishops Stortford Swifts

Letchworth GCE Yellows p-p Bishops Stortford Northolt A

Under 16 - Division 2

Austen Arrowheads 1-2 Bishops Stortford Youth

Baldock Town Youth Crusaders 1-0 Bishops Stortford Jets

Bishops Stortford Northolt B 2-2 Harlow Town

Stevenage Boro Reds v Buntingford Cougars B

Stotfold Juniors p-p Buntingford Cougars A

Wymondley Park 8-1 Letchworth GCE Blues

Under 17 - Division 1

Baldock Town Youth Crusaders 0-2 Wymondley Park

Bishops Stortford Jets 3-2 Arlesey Town Youth

Bishops Stortford Northolt 5-2 Bassingbourn Youth

Bishops Stortford Swifts 3-2 Sawbridgeworth Town Juniors

Hitchin Town Youth 8-0 Risden Wood

Shefford Saints 7-0 Letchworth GCE Orange

Under 18 - Division 1

Austen Arrowheads 4-3 Ende Dynamos

Bishops Stortford Northolt 0-3 Bishops Stortford Youth

Potton Colts 4-2 Letchworth GCE

Stotfold Juniors p-p Stevenage Boro Juniors

Royston Crow League Page- 1 -

Most Read

Most Read

Latest from the The Comet

Hot Jobs

Show Job Lists