Royston Crow Youth Football - April 23

PUBLISHED: 11:45 25 April 2006 | UPDATED: 10:03 06 May 2010

Under 10 – Division A Baldock Town Youth Templars 1-1 Pin Green Juniors A Bishops Stortford Youth 3-0 Herts Rangers Yellows Broadhall Youth A 2-4 Knebworth Wildcats Blk Royston Celtic A 0-1 Letchworth GCE Red Royston Town Colts A 0-3 Bishops St Swifts A W

Under 10 - Division A

Baldock Town Youth Templars 1-1 Pin Green Juniors A

Bishops Stortford Youth 3-0 Herts Rangers Yellows

Broadhall Youth A 2-4 Knebworth Wildcats Blk

Royston Celtic A 0-1 Letchworth GCE Red

Royston Town Colts A 0-3 Bishops St Swifts A

Wymondley Park A 2-4 Stevenage Boro Reds

Under 10 - Division B

Baldock Town Crusaders 1-3 Pin Green Juniors B

Bishops Stortford Ath 5-0 Herts Rangers Blues

Broadhall Youth B 1-2 Knebworth Wildcats Gold

Royston Celtic B 2-2 Letchworth GCE Blue

Royston Town Colts B 1-3 Bishops St Swifts B

Wymondley Park B 2-6 Stevenage Boro Yellows

Under 10 - Division C

Bishops St Wanderers 2-0 Buntingford Cougars C

F C Comets 1-1 Albion Youth

Hatfield Youth 1-6 Benington Youth

Hormead Hares 3-0 H C Cougars

Manuden Juniors 2-1 Broadhall Youth Tigers

Melbourn Dyn Leopards 3-0 Symonds Green

Under 10 - Division D

Biggleswade Town A 0-2 Sawbridgeworth Jun A

Bishops St Rangers 1-4 Arlesey Town A

Melbourn Panthers 3-1 Letchworth GCE Yellow

Shefford Saints A 5-2 Fairlands Youth A

Stevenage Borough Blue 0-3 Bishops Stortford Jets

Stotfold Juniors A 2-1 Baldock Town Knights

Under 10 - Division E

Biggleswade Town B 2-0 Sawbridgeworth Jun B

Bishops Stortford Rovers 4-0 Arlesey Town B

Melbourn Tigers 0-0 Letchworth GCE White

Shefford Saints B 2-4 Fairlands Youth B

Stevenage Borough Tigers 3-1 Bishops St United

Stotfold Juniors B 2-2 Baldock Town Lancers

Under 11 - Division 1

Royston Town Colts 2-2 Bishops Stortford Youth

Under 11 - Division 2

Ashwell Academicals 1-0 Bedwell Rangers A

Royston Town Colts A 0-7 Bishops Stortford Northolt

Sawbridgeworth Juniors Reds 5-1 Letchworth GCE Reds

Under 11 - Division 3

Arlesey Town Youth 2-4 Potton Colts Whites

Pin Green Juniors 4-3 Fairlands Youth

Under 11 - Division 4

Letchworth GCE Whites 1-2 Baldock Town Youth Knights

Under 12 - Division 1

Bishops Stortford Youth 2-0 Wymondley Park

Buntingford Cougars Blue 3-1 Baldock Town Youth Templars

Stevenage Boro Junior Reds v Letchworth GCE Blues

Under 12 - Division 2

Fairlands Youth Whites 2-0 Shefford Saints

Under 12 - Division 3

Letchworth GCE Whites 1-5 Symonds Green

Under 12 - Division 4

Arlesey Town Youth 7-2 Royston Celtic Greens

Baldock Town Youth Lancers 1-3 Weston Youth

Buntingford Cougars White 2-1 Albion Youth

Hatfield Youth p-p Austen Arrowheads

Hormead Hares 0-4 Stansted Juniors

Stevenage Boro Juniors Tigers 0-0 Bishops Stortford Rangers

Under 13 - Division 1

Baldock Town Youth Templars 6-3 Royston Town Colts

Benington Youth 10-0 Buntingford Cougars

Bishops Stortford Athletic 0-7 Wymondley Park

Potton Colts Blues 3-6 Apollo FC

Under 13 - Division 2

Bishops Stortford Northolt 2-2 Stevenage Town Youth

Saturn 1-6 Arlesey Town Youth Blues

Under 13 - Division 3

Hormead Hares 0-3 Shefford Saints

Pin Green Blues 3-4 Sandy Colts

Stevenage Borough Juniors 6-3 Baldock Town Youth Crusaders

Stevenage Rangers 2-3 Fairlands Youth Blues

Under 13 - Division 4

Eternit Colts 1-4 Letchworth GCE Reds

Under 14 - Division 1

Bishops Stortford Youth p-p Austen Arrowheads

Bishop's Stortford Northolt 1-2 Stevenage Boro Blues

Letchworth GCE Royals 1-2 Baldock Town Youth Knights

Royston Celtic 1-4 Knebworth Youth

Royston Town Colts 4-8 Hitchin Town Youth

Stevenage Boro Junior Blues 3-0 Bishops Stortford Northolt A

Under 14 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 0-4 Bishops Stortford Jets

Letchworth GCE Blues 5-0 Arlesey Town Youth

Sawbridgeworth Town Juniors 6-2 Buntingford Cougars

Stansted Juniors 0-2 Stevenage Colts

Under 14 - Division 3

Trident FC B 10-0 JCA Youth

Under 15 - Division 1

Arlesey Town Youth 1-0 Potton Colts

Austen Arrowheads 3-3 Letchworth GCE Reds

Baldock Town Saints 1-3 Wymondley Lark

Bishops Stortford Northolt 1-0 Stevenage Boro Junior Reds

Letchworth GCE Reds 2-0 Austen Arrowheads

Royston Town Colts 4-1 Baldock Town Youth Templars

Stevenage Boro Reds 1-2 Bishop's Stortford Northolt

Wymondley Park 10-0 Baldock Town Youth Saints

Under 15 - Division 2

Baldock TY Crusaders 7-4 Elsenham Youth

Bedwell Rangers Blues 1-5 BS Jets

Broadhall Youth 3-2 Dunton

Buntingford Cougars 4-5 LGCE Whites

Hormead Hares v LGCE Yellows

Stevenage BJ Blues 0-3 Bishops Stortford Youth

Stotfold Juniors 2-0 Sawbridgeworth Town

Symonds Green 2-4 Sandy Colts

Under 16 - Division 1

Benington Youth 1-0 Sandy Colts

Bishops Stortford Swifts 1-2 Ware Youth

Royston Town Colts 2-3 Biggleswade Town

Sandy Colts 3-4 Benington Youth

Stevenage Boro Junior Blues 1-5 Bedwell Rangers

Under 16 - Division 2

Baldock Town Youth Crusaders 1-2 Wymondley Park

Bishops Stortford Youth 4-1 Bishops Stortford Jets

Harlow Town 4-5 Broadhall Youth

Stevenage Boro Reds 2-10 Austen Arrowheads

Stotfold Juniors 2-0 Buntingford Cougars A

Under 17 - Division 1

Baldock Town Youth Crusaders 4-1 Bedwell Rangers Reds

Bassingbourn Youth 3-0 Wymondley Park

Hitchin Town Youth 2-1 Bishops Stortford Northolt

Letchworth GCE Orange 1-4 Risden Wood

Sawbridgeworth Town Juniors 2-9 Bishops Stortford Swifts

Shefford Saints 5-3 Arlesey Town Youth

Royston Crow League Page- 1 -


If you value what this story gives you, please consider supporting the Comet. Click the link in the orange box above for details.

Most Read

Become a supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Most Read

Latest from the The Comet